Bliska Relacja – Malwina Grochala

O mnie

Cześć!

Nazywam się Malwina Grochala.
Jestem psycholożką i seksuolożką, psychoterapeutką w trakcie szkolenia.

Od zawsze lubiłam przyglądać się zachowaniom ludzi i zachodzącym między nimi relacjom. Dzięki temu praca w gabinecie jest moją autentyczną pasją. Wspólny czas i droga, w której towarzyszę jest niesamowitą okazją do obserwowania jak ludzie mogą kwitnąć i osiągać satysfakcję będąc bliżej siebie i innych.

Jest ciekawym paradoksem to, że dopiero kiedy akceptuję siebie takiego, jakim jestem,
mogę się zmienić.

~Carl Rogers

Malwina Grochala - psycholog i seksuolog, Łódź
Malwina Grochala - psycholog i seksuolog, Łódź
Psychologię o specjalności klinicznej ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a seksuologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jestem też absolwentką kursu terapii systemowej i racjonalnej terapii zachowania. Obecnie jestem w trakcie całościowego, 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi rekomendowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz w trakcie Studium Terapii Par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego i Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Nieustannie się szkolę poszerzając zakres wiedzy i umiejętności, poznając nowe metody i techniki pracy, uwrażliwiając się na kolejne tematy i zagadnienia, z którymi zgłaszają się do mnie osoby poszukujące wsparcia i pomocy. Listę ukończonych przeze mnie szkoleń znajdziesz

Od kilkunastu lat pracuję w gabinecie towarzysząc osobom, które się do mnie zgłaszają, w procesie radzenia sobie z trudnościami, przepracowywania problemów, sięgania do wewnętrznych zasobów, wspierając w rozwoju i drodze do siebie. Pracuję także z parami, które z różnych względów chcą przyjrzeć się budowanej przez siebie relacji. Prowadzę konsultacje dla rodziców w nurcie Rodzicielstwa Bliskości. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Jeżeli masz jakieś pytanie lub wątpliwości – napisz do mnie. Do zobaczenia w gabinecie.